Call me to my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I'm rising again~
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Потребител на месец януари
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:29 am by BaekHyun~

» Промяна на ликът
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:20 am by BaekHyun~

» Аватар или подпис?
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Пет Май 10, 2013 4:22 pm by Bae Suzy

» HOT or NOT
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:13 pm by Chansung

» Чий аватар от предните два?
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:11 pm by Chansung

» След 2 месеца, Япония
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Чет Мар 21, 2013 7:46 pm by Bae Suzy

» Преди година и половина, навсякъде по света~
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Мар 19, 2013 7:00 pm by Zico

» Мостът над река Хан
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Чет Мар 14, 2013 12:39 pm by Kim Taeyeon

» Suzy and fashion
 Caffee Starbucks Icon_minitime1Сря Мар 13, 2013 7:12 pm by Bae Suzy

Top posters
Zizi
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Yongguk
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
BaekHyun~
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Chansung
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Son Na Eun
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Jaejoong
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Park Bom
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Lizzy~
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Ahra
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Kim Tori
 Caffee Starbucks Vote_lcap Caffee Starbucks Voting_bar Caffee Starbucks Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Съб Яну 05, 2013 7:47 pm

 

  Caffee Starbucks

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Zizi
The Manager of The Boss of The Mafia
Zizi


Брой мнения : 218
Join date : 13.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Пет Дек 14, 2012 3:44 pm

 Caffee Starbucks Tumblr_mbk47syq9l1rsx1q3o1_1280
Върнете се в началото Go down
https://mykissmyheartmylove.bulgarianforum.net
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Яну 22, 2013 7:09 am

-Разбрано шефе!-каза Линзи щом разбра за новата си задача.Трябваше да интервюира известния идол Ким Дже Джонг.Щом й съобщиха новината сърчицето на младата редакторка се разтуптя...Все пак кой нормален кореец не би се развълнувал щом разбере че ще се срещне с известна личност!?-Всички документи са изпратени на мениджърът на Дже Джонг така че ти само трябва да вземеш интервю...Арасо?-продължаваше да говори шефът докато тя вече си представяше как се среща с мъжът.
-Аа.. of course!-отвърна на английски.След един не толкова дълъг разговор младата репортерка излезе от кабинета на шефа си и се запъти към своя.трябваше да се види с господин Ким след два дена в Starbucks.Определено нямаше търпение!

~След два дена~

Линзи вървеше по пълния с народ тротоар.Беше късния следобед.През цялото време момичето се опитваше да укроти сърчицето си което блъскаше в гърдите й.Опитваше се да диша нормално...Всичко това без успех.Скоро стигна до крайната дестинация – Starbucks.Влезе вътре.За нейно най-голямо щестие нямаше толкова хора.В последно време корейците ходеха само в McDonald’s KFC и разни такива ресторантчета.
Тя влезе навътре.Реши да си поръча едно кафе.
-Добър ден едно Caffe Mocha с шоколад и ванилия.-каза
-За тука ли?-попита жената зад касата
-Да
След по малко от минута кафето й беше готово.Изглеждаше много вкусно.след като Линзи преодоля инстинкта си да оближе сметаната тя се отправи към една далечна маса.Настани се и зачака.Може би беше подранила защото Дже Джонг все още не беше дошъл.След 5-10мин. Вратата на кафенето се отвори.Влезе един висок тъмнокос мъж със очила.Заради някакъв инстиокт или пречувствие Линзи веднага разбра че това е Дже Джонг.
Мъжът се огледа малко и съзря изправената Линзи.Тръгна към нея.
-Здравейте!-каза усмихнато тя и се поклони.

-Съжалявам че закъснях!-отговори усмихнато господин Ким и й подаде ръка да се здрависат.-Приятно ми Ким Дже Джонг!-представи се
-И на мен аз съм Сонг Линзи.-каза и младата редакторка и стисна ръката на мъжът
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Яну 22, 2013 4:08 pm

Прозинах се широко и се тръшнах на дивана. Тооолкова много ми се спеше. След няколко часа отново имах ангажименти, но дотогава можех да си дремна малко пред телевизора. Тъкмо затворих очи и започнах да се унасям, и получих мейл на телефона. Отворих го с полуотворени очи. Беше от мениджъра ми.
"Дже Джонг, не мога да ви се обадя в момента, но знайте, че имате уредено интервю след два дни. Моля бъдете там, защото е едно от най - важните напоследък"...това и още куп глупости. Той много обичаше да се олива в приказки, затова предпочиташе да ми праща мейли, отколкото смс-и.
- След два дни. - повторих си на глас.

~~~

Двата дни минаха бързо в раздаване на автографи, постоянно представяне на новия албум, клипа на МВ-то на "Mine", подготовката около големия концерт. Сега дойде ред на интервютата. На същия ден станах рано, изпих едно доста силно кафе и само чаках да дойде време. В последния момент обаче ми се обадиха за допълнителни снимки, и мениджъра реши, че може да ги вмести в графика ми. Надявах се да успея преди интервюто. Щом беше толкова важно, не исках да закъснявам.
Снимките не бяха отегчителни, но се проточиха дълго. Успях да се преоблека след тях и настоях на шофьора да побърза за мястото на срещата. Вече закъснявах. Факт. Надявах се интервюиращия да не ме помисли за онези посредствени и лигави звездички, които знаеха само да закъсняват, защото е "модерно". Аз предпочитах да бъда изряден. Поне напоследък. Слязох пред Старбъкс, като се надявах да няма много хора вътре, защото истерията около мен в последните дни наистина беше голяма. Влязох вътре, и за мое щастие нямаше много хора. Заоглеждах се, като трябваше да си понапрегна очите с тези очила. Съзрях едно младо и красиво момиче да стои изправено и да гледа към мен. Другите не ми обърнаха особено внимание, следователно трябваше да се срещна с нея. Тя веднага се усмихна и ми се поклони.
- Съжалявам, че закъснях. Повикаха ме в последния момент за едни снимки. - усмихнах се и и подадох ръка да се здрависаме.
След като се представих тя също го направи. Май доста се зарадвах, че ще ме интервюира някоя толкова красива дама. Дръпнах и стола да седне. За мое щастие не беше избрала маса със фотьойли и можех да покажа джентълменската си страна.
- Ще ме извините ли, отивам да си взема нещо за пиене. - усмихнах се отново и сложих чантата си на един от столовете.
Отидох на касата. Жената ме погледна леко странно, но още не бях махнал очилата си.
- Едно дълго кафе с много сметана и канела. - поръчах
Кафето ми стана бързо, взех чашата и се върнах на мястото си. Седнах на стола срещу Линзи.
- Как сте? - попитах и я и си свалих очилата. Знам, че тук не аз задавах въпросите, но какво толкова ако бъда поне малко любезен преди да започнем интервюто?

п.с: Съжалявам, че се олях, ама първи пост и имам муза :д
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Яну 22, 2013 5:37 pm

За голяма изненада на Линзи господин Ким дръпна стола й за да може де седне.Джентълмен!
- Ще ме извините ли, отивам да си взема нещо за пиене.-усмихна се той и сложи чантата си на стола срещу момичето.Линзи кимна и се усмихна.
- Как сте?-попита след като се върна с кафе в ръка.Настани се един от столовете.Свали очилата си.Линзито едвам не зяпна от...удоволствие,щастие,изненада... -Знам, че тук не аз задавах въпросите, но какво толкова ако бъда поне малко любезен преди да започнем интервюто?
-Няма проблем!Развълнувана съм!-каза истината като винаги.Абсолютно винаги...ама винаги беше болезнено честна със всички!..От части поради факта че не може да лъже.
Младото момиче се чудеше как може да разсъждава в компанията на този...прекрасен мъж.Оодда тя му беше меко казано фенка.Незнайно защо много искаше да прикрие това..просто искаше да изглежда нормална.
-Ааа..ами вие как сте?-попита го докато ровеше из чантата си за бележникът си,писалката си и диктофона.След като ги извади се обърна към Дже Джонг и веднага щом го съзря нямаше как да не се усмихне.

П.С-няма проблем...за разлика то теб аз се се провалих =.=...току що се върнах от училище иии..
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Яну 22, 2013 6:02 pm

Да си призная...харесваше ми ентусиазмът и. Давах си сметка, че може би аз съм виновника за този ентусиазъм. Вече отдавна свикнах с отношението на жените към мен. Бях от хората, които обичаха да бъдат харесвани. Аз отговарях на всяка нейна усмивка, защото нейната беше доста хубава. Това списание имаше голям късмет със такъв редактор. Вероятно изкопчваше истината дори от най - големите звезди с тази чаровна усмивка.
Линзи започна да рови в чантата си, като едновременно с това ме попита аз как съм.
- Добре, благодаря. Малко съм уморен от раздвижването напоследък, но не е нещо, на което не съм бил свидетел и преди.
Отпих от кафето си, което не спираше да ме изкушава с аромата си на канела. Вече години наред вероятно приличам на кафе манияк, но просто няма друг начин. Изисква се много работа и малко спане, ако искаш да пожънеш успех.
Задържах погледа си върху момичето. Постарах се да се съсредоточа максимално за предстоящите въпроси, защото мениджъра ми ме беше предупредил, че това интервю е важно.

п.с: и аз мен не е проблем :д ето че и моето стана такова -.-
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Яну 22, 2013 6:43 pm

- Добре, благодаря. Малко съм уморен от раздвижването напоследък, но не е нещо, на което не съм бил свидетел и преди.-отговори той и отпи от кафето си.
Докато се правеше че търси някаква страница от бележника Линзи тайничко наблюдаваше Дже Джонг.Гледаше да не прекалява..защото щеше да бъде доста странно.Най-накрая откри страницата която й трябваше.Постави тефтера на масата щракна химикалката и започна да настройва диктофонът.Щом приключи се престраши и дигна поглед.Срещна чакащите очи на мъжът пред нея.
-Предполага вече може да започваме.-каза тя исе усмихна...все още й беше неловко.
Върна погледа си върху белите страници под ръцете й.Прочете първия въпрос.Но той беше формолиран толкова...дървено...все едно щеше да общува с възрастен дядо.Линзи набързо го преформолира.
-Новата ви песен „Mine” която бързо се изтреля в класациите и се хареса на хората...според вас на какво се дължи това?-зададе първия въпрос.Лично нейното мнението за песента със сигурност беше по различно от това на хората...Но в момента не ставаше дума за нея.новата му песен беше...доста странна...Да клипът беше перфектен..но визията на Дже Джонг въобще не му прилягаше..
Младото момиче погледна към мъжът той държеше чашата между ръцете си и май че мислеше.Линзи се подготви да запише отговорът му който беше...


П.С- =.=...омг за нищо не ставам
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Яну 22, 2013 7:26 pm

След малко всичко, което и беше нужно вече беше на масата. Намери си нужната страница и настрои диктофона. Все още ми изглеждаше малко притеснена, но съм сигурен, че след малко ще спре да се притеснява. Не съм толкова страшен. Както и предполагах първият и въпрос се отнасяше към една от песните от новия ми албум, а именно тази с клипа. Попита ме на какво се дължи успеха и според мен. Изглежда тя импровизираше на този въпрос, но се справяше доста добре. Формулирах набързо звоя отговор:
- Като за начало може би харесват по - твърдата визия на песента и клипа. Както вероятно знаете целия албум е такъв. Самият клип също е нещо ново за мен. Фикс идеята за вампирите от няколко години обикаля света, може би затова режисьорите на клипа са решили да ме превърнат и във вампир - засмях се на това последното
В интернет съм срещал доста фен-мейд картинки, на които съм вампир. Вероятно са погледнали и това.
- Силно се надявах да се хареса на феновете, защото предвид досегашния ми имидж това е една доста дръзка постъпка. Аз не се оплаквам. Дадох всичко от себе си, макар и да се чувствах по много различни начини. - признах си
- Чувствах се като Ханибал Лектър, после като Аристар от анимето D.Gray-man. Не съм много сигурен, че така му беше името, но всъщност много си приличаме с него във вампирската ми визия.
Имаше и хора, които не харесваха този мой външен вид. Разбира се не може всички да харесваме едно и също.

п.с: мне, всъщност много добре се справяш
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Вто Яну 22, 2013 8:43 pm

-Като за начало може би харесват по-твърдата визия на песента и клипа.Както вероятно знаете целия албум е такъв.Самия клип е нещо нова за мен.Фикс идеята за вампирите от няколко години обикаля света може би затова режисьорите на клипа са решили да превърнат във вампир.-Дже Джонг се засмя.Линзи набързо запосваше най-важното и като цяло разчиташе на диктифона.-В интер нет съм срещал доста фен-мейд картинки на които съм вампир.Вероятно са погледнали и това.Силно се надявам да се хареса на феновете защото предвид досегашния ми имидж това е една доста дръзка постъпка.Аз не се оплаквам.Дадох всичко от себе си макар и да се чувствам по много различни начини...
След като направи сравнение с няколко герои от анимета приключи със думите:
-Имаше и хора които не харесаха този мой външен вид разбира се не може всички да харесваме едни и също.
Линзи внимателно записваше важните факти които казваше мъжът.След като приключиха по тая тема младата редакторка реши да премине към следващите си въпроси.
-Поддържате ли стари приятелства в SM.Ent.?Как приемат покачващата ви се популярност вашите близки?Стъбилно ли е здравето ви?-Линзи зададе въпросите си бавно после зачака Дже Джонг да помисли на спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Чет Яну 24, 2013 3:11 pm

Гледах да не говоря много бързо, за да може да си записва, макар че и сега се справяше много добре. Следващите и няколко въпроса също бяха много интересни. Не се замислих много преди да отговоря.
- Може да се каже, че все още имам близки приятели там. Мисля че сега, след като се върнахме имаме нов шанс, дано нищо не се обърка отново с компанията.
В главата ми нахлуха стари спомени, които не бяха приятни нито за мен, нито за другите, с които преди бяхме пълния състав на DBSK.
Малко се направих на ударен и не споменах нищо за взаимоотношенията ни със другите двама членове, които си бяха останали там. Всичко беше прекалено объркано.
- Моите близки вече са свикнали с това. Приятелите ми ме приемат такъв, какъвто съм. Семейството също. От доста време съм отделен от тях, вероятно са свикнали с липсата ми. За щастие се научих да различавам тези, които наистина са загрижени за мен от тези, които се вълнуват само от славата ми.
Стигнах до третия въпросл
- Здравето ми е добро. Трудно се давам на болестите, единствения ми проблем е малкото сън. Понякога спя по 3-4 часа. И с това се свиква, но изтощението си остава - усмихнах се.

п.с: извинявам се за закъснението и че пак е малко, но имам проблеми с компа
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Пет Яну 25, 2013 5:09 pm

- Може да се каже, че все още имам близки приятели там. Мисля че сега, след като се върнахме имаме нов шанс, дано нищо не се обърка отново с компанията.-започна да отговаря Дже Джонг.Линзи записваше по една две думи и кимаше с глава.- Моите близки вече са свикнали с това. Приятелите ми ме приемат такъв, какъвто съм. Семейството също. От доста време съм отделен от тях, вероятно са свикнали с липсата ми. За щастие се научих да различавам тези, които наистина са загрижени за мен от тези, които се вълнуват само от славата ми.-младото момиче беше почти смаяно от съвсем човешките отговора на идола пред нея.Дали лъжеше?Или пък наистина беше свестен?..Мислеше се тя на тези свои размишления нямаше отговор защото не познаваше достатъчно този мъж за да разбере дали я баламосва ...
- Здравето ми е добро. Трудно се давам на болестите, единствения ми проблем е малкото сън. Понякога спя по 3-4 часа. И с това се свиква, но изтощението си остава .-най-накрая стигна и до последни...засега въпрос.
Усмихна се.Линзи отвърна на усмивката и отново заби поглед в страниците.Беше много изумена от мъжът пред нея...въобще не беше очаквала толкова "истински" отговори.Стана й по интересно дали наистина е така...
-Ааа сега може би по-важните за феновете ви въпроси...има ли до вас стабилна половинка която да ви подкрепя и какъв е вашия истински тип момиче?
Младата репортерка зададе още от въпросите си.Гласът за момент излезе дрезгав.Линзи се притесни и внимателно отпи от все още топлото си кафе.Преглътна малката глътка която като че ли успокои гърлото й.
-Извинете!-извини се после отново се престраши да погледне Дже Джонг.Една малка част от нея силно се надяваше,че до този ..прекрасен мъж няма момиче...щеше да ревнува както всяка една фенка..


п.с-всичко е наред
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Пет Яну 25, 2013 9:32 pm

След като приключих с отговора, момичето бързи беше готово и със записките. Отново заби поглед в листите си, а аз зачаках следващия въпрос. Вероятно в момента беше изненадана от отговорите ми. Нямаше и да се учудя, ако си мисли колко добре блъфирам и отговорите ми са добре премислени и изкуствени. И тези моменти ги имаше сред звездите. При нас не всичко беше такова, каквото го показваме, но сега бях доста честен в отговорите си. Иначе си признавам, че е имало и моменти в които съм лъгал и съм слагал най - различни маски. Докато траеха тези мои кратки размишления, тя зададе други въпроси. Засмях се лекичко, зашото си знаех, че ще има такива въпроси.
- Необвързан съм - усмихнах се
- Дори май няма момичета, които да кандидатстват за този пост. Може да се каже, че ДжеДжонг е само на феновете си...поне засега. - казах и малко се замислих
Може би звуча като ангелче, но определено не съм. Не са малко бившите ми и то доста колоритни връзки, които ме научиха, че нищо няма да ми стане, ако постоя самотен и се отдам напълно на кариерата си. Преминах към отговора на втория и въпрос, който вероятно вълнуваше много фенки.
- Клиширано ще е да кажа, че гледам само характера. Всъщност всеки гледа външността, поне първоначално. Не знам как да си опиша мечтаното момиче. Поне ще опитам - засмях се
- Да не е много слаба. Няма да ми е приятно да ме е страх да я прегърна, защото ще се счупи. Прекалено пълните също не са идеален вариант, но тях поне няма да ме е страх да им покажа чувства. Друго...ами всяка жена си има индивидуален чар, затова не мога да кажа нищо повече. От характера просто не искам да е злобна и завистлива. С другото бих свикнал.
Отпих от кафето си преди да е изстинало.
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Съб Яну 26, 2013 4:41 pm

Дже Джонг се засмя
- Необвързан съм –отговори.линзи моментално записа думичката и я подчерта.Едвам здържа усмивката си.Една едничка... простичка дума я накара да бъде щастлива. - Дори май няма момичета, които да кандидатстват за този пост. Може да се каже, че ДжеДжонг е само на феновете си...поне засега.-продължи мъжът.- Клиширано ще е да кажа, че гледам само характера. Всъщност всеки гледа външността, поне първоначално. Не знам как да си опиша мечтаното момиче. Поне ще опитам –той отново се засмя. - Да не е много слаба. Няма да ми е приятно да ме е страх да я прегърна, защото ще се счупи. Прекалено пълните също не са идеален вариант, но тях поне няма да ме е страх да им покажа чувства. Друго...ами всяка жена си има индивидуален чар, затова не мога да кажа нищо повече. От характера просто не искам да е злобна и завистлива. С другото бих свикнал.-довърши отговора си.
След като приключи със записките отново върна погледа си на Дже Джонг.
Едвам се сдържаше да не се засмее...беше напушил смях.Устните й се извиха в една малка усмивка която бързо изчезна.
Идола пред нея отпи от кафето си.Линзи бързо последва примера му и отпи две доста солидни гръдки от сладката течност.
-И ще ни разкриете ли малко за бъдещите ви проекти?Ще имате ли се участие в драми или филми?...

so beast
a pink
oh my baby
yeah second collaboration
you know what time it is

ijeya nuneun tteuneun neoui moseup
gamchuryeo haedo tiga na OH BABY

Започна да звъни телефона на Линзи.Тя моментално бръкна в чантата си и бързо го изключи.Беше секретарката й.Младото момиче пламна.Ли Мин знаеше че има важно интервю и пак й звънеше!”Може би беше нещо важно...но щом не ми звъни пак значи не е спешно!”-помисли си Линзи.Обърна се към Дже Джонг.
-Съжалявам.-отново се извини.
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Нед Яну 27, 2013 3:42 pm

Момичето показа за момент красивата си усмивка, но бързо я прикри. Направих се, че не съм обърнал внимание. След като дозаписа казаното от мен, тя ми зададе друг въпрос. За бъдещите ми проекти. Преди дори да се замисля обаче, телефонът и звънна. Мисля, че беше песен на Бийст....освен ако не греша.
Линзи бързо го спря и ми се извини.
- Няма проблем. Може да е нещо важно. По - добре отговорете, за мен не е проблем - усмихнах се
Мисля че нямах повече ангажименти днес. Но пък тя може би имаше. Все тая. Реших да и отговоря преди да отговори на телефона си ако поиска.
- Честно казано сега съм повече на музикална вълна, но ще има още добри роли. За тях не мога да издам още нищо, зашото повечето неща не са сигурни. От музикална гледна точка планираме още един самостоятелен концерт, посветен на новия албум. Очаквайте изненади от цялата група, а ако ви се гледат хубави драми...ще издам, че Мики със сигурност подготвя такива - засмях се
Аз самият не мога да не призная, че той вадеше страхотни актьорски проекти. Изгледал съм му повечето, въпреки липсата на време.
Отново млъкнах и погледнах часовника. Това интервю беше доста по - приятно от повечето. Времето сега минаваше по - бързо а на мен не ми се спеше толкова.
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Нед Яну 27, 2013 7:26 pm

- Няма проблем. Може да е нещо важно. По - добре отговорете, за мен не е проблем -усмихна се.
Линзи поклати глава отрицателно.
-Не е важно!-отговори

- Честно казано сега съм повече на музикална вълна, но ще има още добри роли. За тях не мога да издам още нищо, зашото повечето неща не са сигурни. От музикална гледна точка планираме още един самостоятелен концерт, посветен на новия албум. Очаквайте изненади от цялата група, а ако ви се гледат хубави драми...ще издам, че Мики със сигурност подготвя такива -Дже Джнг отговори бързо на въпроса и се засмя.
Линзи отново записа думите на мъжа в тефтера си.С периферното си зрение забеляза как Херо погледна към часовника си..."Дали не бърза?..."-помисли си младото момиче.Притесни се затова побърза да зададе последните си въпроси.
-Какво ще кажете на феновете си?
100% беше сигурна че ще каже нещо мило!Щеше да им каже да продължат да следват мечтите си и нещо от сорта.Дже Джонг беше предсказуем...Поне така си мислеше Линзи.Само от няколко минути прекарано време момичето разбра че е много честен.Обича да се усмихва..и...само това.Все пак те бяха непознати не може само от 15мин да разкрие цялата личност на Ким Дже Джонг.
-Има ли още нещо което искате да постигнете?-зададе последния си въпрос
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Нед Яну 27, 2013 7:52 pm

Тя доста бързо зададе следващите си въпроси. По тях успях да установя, че май са последните. Доста често интервютата приключваха с нещо от типа "какво ще кажете или пожелаете на феновете си". Всъшност това ми бяха най - лесните въпроси. Не се притеснявах да кажа на феновете си това, което наистина искам, а медиите бяха най - лесния начин думите ми да достигнат до всички тях. Макар че нашите среди не винаги бяха такива, каквито изглеждат, сега думите ми не бяха нагласени.
- Искам да им благодаря, че уважават труда ми както като част от JYJ, и че ме подкрепят като солов изпълнител и актьор. Благодаря им също, че превърнаха предстоящия ми самостоятелен концерт в такова събитие и го чакат с нетърпение. Надявам се да дойдат на раздаванията на автографи - пак се засмях. Естествено , че щяха да дойдат просто моето чувство за хумор днес беше в почивка.
Последния въпрос беше дали искам да постигна още нещо. По някаква странна причина ми се искаше да се сближа с биологичната си майка, макар все още да я обвинявам. Това разбира се не смятах да го разкривам. Линзи беше доста наблюдателна, затова бързо се усмихнах отново, за да не разбере че ми се прокрадват гадни мисли.
- Искам отново да спечеля сърцата на феновете, които загубихме, след като се разделихме с DBSK.- това признание не го бях правил преди. Явно ако някоя медия искаше да получава добри отговори, трябваше да изпраща все такива чаровни интервюиращи. Реших, че това беше достатъчно признание и запазих желанията си за лични облаги за себе си. Предполагах, че тя скоро ще ми каже довиждане, затова изпих набързо по - голямата част от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Пон Яну 28, 2013 7:31 am

- Искам да им благодаря, че уважават труда ми както като част от JYJ, и че ме подкрепят като солов изпълнител и актьор. Благодаря им също, че превърнаха предстоящия ми самостоятелен концерт в такова събитие и го чакат с нетърпение. Надявам се да дойдат на раздаванията на автографи –Дже Джонг се засмя.Линзи са секунда се усмихна и отново наведе глава към тефтера.
На последния въпрос идолът отговори така:

- Искам отново да спечеля сърцата на феновете, които загубихме, след като се разделихме с DBSK.-Линзи за момент забрави да пише.Какво беше казал току що?Стана й толкова мило на душата...
ДжеДжонг набързо изпи една солидна част от кафето си.През това време младото момиче записа последните думи на мъжът и изключи диктофонът.след като приключи от също отпи от кафето си и погледна към Херо.Толкова се беше вълнувала от срещата им!През последните два дни едвам заспиваше при мисълта за него...а сега то стоеше пред нея..говореше й,усмихваше й се...Чувството което получи тя можеше да се сравни със сбъдването на една мечта!
-Много ви благодаря господин Ким!-каза признателно Линзи.-Очаквайте интервюто в най-скоро време!
След това Сонг млъкна в колебание...толкова искаше автограф от него!!Ужасно много!!Но самия въпрос „Може ли автограф?”в момента беше най-трудното нещо за нея.Накрая при мисълта че е успяла репортерка чиято работа се гради на общуване Линзи събра смелост!
-Ще..ще може ли един автограф?-попита най-накрая и докато смело гледаше право в очите на ДжеДжонг.
Една част то нея й подсказваше че няма да откаже...,но притеснението си остава притеснение!

Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Пон Яну 28, 2013 12:46 pm

Линзи записа последните ми суми, след което изключи диктофона. Честно казано без него се чувствах някак си по - спокоен. Оставих чашата с кафето на мира, дори да си тръгнеше аз щях да постоя малко, нямаше нужда да го доизпивам.
Момичето ми благодари, и каза да очаквам интервюто в най - скоро време.
- И аз благодаря. - казах в отговор
В следващите няколко секунди забелязах, че и се въртят някакви мисли, вероятно иска да ми каже нещо. Затова я зачаках спокойно, загледан през прозорците.
Накрая тя просто ми поиска автограф, а а през това време се обърнах отново към нея. На пръв поглед изглеждаше лесно, но на репортерите и журналистите понякога им беше трудно.
- Разбира се - кимнах и отворих чантата си
Извадих си моя тефтер, който малко приличаше на баница, но поне листите му не бяха намачкани. Отворих на една произволна и измъкнах един химикал. Написах по средата на на листа " За момичето с красивата усмивка" отдолу тиренце с името ми и подпис накрая. Добре че нямаше как да го види докато пишех. Накрая се усмихнах и и го подадох. Надявах се да не си изгради лошо мнение за мен, само защото пиша такива неща на непознати момичета. В края на краищата не мисля че един комплимент с голяма доза истина е лошо нещо.
Върнете се в началото Go down
Linzy
Cause you’re like caffeine, I can’t fall asleep all night
Linzy


Брой мнения : 59
Join date : 03.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Пон Яну 28, 2013 3:44 pm

- Разбира се –той кимна после бръкна в чантата си и извади един тефтер и химикалка,скъса едно листче и започна да пише.
През това време сърчицето на Линзи препускаше като на кон (xD)...чудеше се какво щеше да е посланието което щеше да напише Дже Джонг...дали нямаше да е стандартното „Продължава да мечтаеш!” или „С много обич и целувки...”-това беше много изтъркано...
След като приключи с автографа мъжът усмихнато й го подаде.Линзи отвърна с една доста притеснена усмивка и го пое в ръцете си.Преди да го прочете благодари и се поклони колкото можеше.След това се престраши и погледна написаното.
" За момичето с красивата усмивка"-гласеше надписа по средата на листа.
-Много ви благодаря!-отново каза и бързо прибра листчето в тефтера си...поради две причини-първо за да не може Дже Джонг да види как ръцете й се растрепераха и второ защото не искаше да се измачка в разтурената й чанта.Няма думи с което да се опише как се почувства Линзи в този момент..Щеше да го помни завинаги!Но точно сега трябваше да тръгва имаше доста работа,а и Ким също бързаше така че въпреки нежеланието си каза:
-Аз ще тръгвам за да може бързо да обработя информацията и да я предам за разпечатване.-говореше младото момиче докато прибираше нещата си.Изправи се.Херо също се изправи.

-За мен беше удоволствие!-каза той и й подаде ръка да се здрависат.Момичето се усмихна и я пое.
-Всичко хубаво!-Линзи се обърна и тръгна към вратата.Преди да излезе погледна назад.Срещна очите на Дже Джонг.Тя му се усмихна и излезе навън.-Ахх студено..-говореше си докато закопчаваше сакото си.Като тръгваше грееше прекрасно слънце,а сега студ...типично за климата на Корея през края на януари.Сонг погледна отново назад, въздъхна и закрачи на долу по булеварда.
Върнете се в началото Go down
Jaejoong
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Jaejoong


Брой мнения : 97
Join date : 03.01.2013

 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1Пон Яну 28, 2013 4:16 pm

Надявах се че посланието ще и хареса и изглежда беше така. Тя ми благодари и прибра листчето.
Линзи съобщи, че трябва да тръгва, за да си върши работата. Изправихме се и двамата.
- За мен беше удоволствие - казах и и подадох ръка, за да се здрависаме. Тя ми пожела всичко хубаво и аз кимнах в знак на благодарност. Момичето излезе, а аз я проследих с поглед, затова като се обърна погледите ни се срещнаха.
Седнах обратно на мястото си и прибрах тефтера и химикалката в чантата си. Нямах много кафе в чашата, но ме мързеше да си тръгна, затова реших да постоя още малко. Минута, след като тя излезе при мен дойдоха едно момче и две момичета, които ми споделиха, че са ми големи фенове. Явно знаеха, че интервютата са важно нещо и бяха чакали да свърши моето. Дадох автографи и на тях и се снимахме, след което те с усмивки напуснаха заведението. След около 20 минути аз също си тръгнах. Тъкмо излизах, и ми звънна мениджъра, който ми съобщи че работата за днес не е свършила.
- Още фотосесии за списания ли бе...? - попитах уморено
- Не се оплаквайте! Знаехте, че след такъв успех ще последват такива неща... - размърмора се на свой ред той.
- Дааа, добре...- отстъпих само и само да млъкне. Качих се в колата и потеглихме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Caffee Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Caffee Starbucks    Caffee Starbucks Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
Caffee Starbucks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Call me to my world :: Сеул :: Център-
Идете на: