Call me to my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I'm rising again~
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Потребител на месец януари
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:29 am by BaekHyun~

» Промяна на ликът
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:20 am by BaekHyun~

» Аватар или подпис?
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Пет Май 10, 2013 4:22 pm by Bae Suzy

» HOT or NOT
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:13 pm by Chansung

» Чий аватар от предните два?
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:11 pm by Chansung

» След 2 месеца, Япония
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Чет Мар 21, 2013 7:46 pm by Bae Suzy

» Преди година и половина, навсякъде по света~
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Вто Мар 19, 2013 7:00 pm by Zico

» Мостът над река Хан
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Чет Мар 14, 2013 12:39 pm by Kim Taeyeon

» Suzy and fashion
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Сря Мар 13, 2013 7:12 pm by Bae Suzy

Top posters
Zizi
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Yongguk
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
BaekHyun~
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Chansung
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Son Na Eun
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Jaejoong
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Park Bom
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Lizzy~
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Ahra
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Kim Tori
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_lcapKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Voting_barKwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Съб Яну 05, 2013 7:47 pm

 

 Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter )

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Yuri.
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Yuri.


Брой мнения : 8
Join date : 24.01.2013

Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Empty
ПисанеЗаглавие: Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter )   Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Съб Яну 26, 2013 3:40 pm

Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Tumblr_merbrqQlDV1rlom2no1_500
Hwang Mi Hee

Досие ;;

Real Name: Hwang Mi Hee / Хуанг Ми Хий
Stage Name: Winter / Уинтър
Date of Birth: 31.03.1993 { 19 }
Seoul, South Korea

История ;;

Живота и е с една дума П.Р.Е.К.Р.А.С.Е.Н.Родителите ѝ са милионери, а тя е богатата наследница на състоянието им
Родена е в Сеул, Южна Корея и живее там до 12 годишна възраст.След това се мести в Токио, Япония при баба си.След това заминава с родителите си за Хонг Конг, Китай.Като цяло е пътувала почти навсякъде!!
~~~~
Живота и е цял лукс.Още от малка, тя знае, какви дрехи да подбира - естествено скъпи и модерни.Получава всичко за което се сети.
Когато става на 7 години, родителите ѝ ѝ купуват огромна къща, дори бих казала имение.
Дори, когато започва училище всички са ѝ в краката, дори учителите.Излиза ѝ прякора "Принцесата" и тя се разпорежда със всичко.
Когато става на 17 години тя става модел, но една компания открива нейният скрит ангелски глас.Тя отказва, защото все още не е готова за такава слава и продължава със снимките и фото сесиите си.
Когато навършва 19 мисли, че вече е готова за всичко.Отива в Sony Music и там започва соловата ѝ кариера, но все още обмисля, дали да не се включи в някоя група.Смята, че е малко самотно да си соло изпълнител, въпреки, че мрази почти всички..

Характер ;;

Малък съвет - Момчета, ако сте си я харесали.. по - добре се откажете иначе ви чака цяло мъчение или просто нека късмета да бъде на ваша страна!!Тя не позволява на никой да се приближава до нея!Не иска да си застраши репутацията.Не случайно стейдж името ѝ е Уинтър - като зима!Тя е истинска ледена принцеса, която мисли най-вече за себе си!
Мрази почти всички и дори не прикрива омразата си.Разглезена е, но всъщност постоянно се опитва да бъде мила и да помага, но просто не знае как...
Мечтае някой ден да намери сродната си душа, която ще и помогне да направи тази промяна, която тя желае с цялото си сърце, но въпреки всичко гордостта ѝ (а тя е много голяма ) никога няма да и позволи да си признае това!


Допълнително ;;

- Висока е 1.66
- Мрази малини и звука, когато стържеш с лъжица върху желязна чиния.
- Обича сладките изделия, направо убива за тях.
- Има фобия от тъмното.
- Мрази малките и досадни дечица.


*************************************************************************************

Работа: Певица, модел актриса .. абе от всичко по малко ХД в Sony Music
Облик: Hwang Mi Hee
Върнете се в началото Go down
BaekHyun~
The Boss
BaekHyun~


Брой мнения : 138
Join date : 13.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter )   Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Съб Яну 26, 2013 3:41 pm

Одобрена, Добре дошла ^^
Върнете се в началото Go down
Yuri.
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
Yuri.


Брой мнения : 8
Join date : 24.01.2013

Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter )   Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Сря Яну 30, 2013 7:54 pm

Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Tumblr_mhg7n90lch1r9tqp8o1_r1_500
권유리

Досие ;;

Real Name: Kwon Yuri
Date of Birth: 05.12.1990 { 22 }
Seoul, South Korea

История ;;

Има напълно нормален и обикновен живот.Не е богаташка, която получава всичко, но въпреки това няма неща, който да са и липсвали и да не е имала пълноценно детство.
Още от малка музиката и е слабост.Мечтата и е да стане известна певица, но не соло, а група.Мисли, че да си в група е много по-забавно.
Още когато става на 7 започва да гледа клипчета в интернет и започва да се обучава в танците.Освен това гласа не и липсва.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Става трейни в S.M. Ent. и скоро дебюира със 9-членна момичешка група под името "Girls' Generation"

Характер ;;

Не е от най-милите хора на земята.Но това зависи дали си някой от S.M. или някой непознат.
Дружелюбна и приятелски настроена е към всичките ѝ колеги, най-вече останалите момичета от СНСД.
Не обича непознатите.Мрази ги и е ужасно злобна към тах.


*************************************************************************************

Работа: Певица в S.M. Ent.
Облик: Kwon Yu Ri
[/quote]
Върнете се в началото Go down
Zizi
The Manager of The Boss of The Mafia
Zizi


Брой мнения : 218
Join date : 13.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter )   Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1Сря Яну 30, 2013 7:55 pm

Готова си.
Върнете се в началото Go down
https://mykissmyheartmylove.bulgarianforum.net
Sponsored content





Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter )   Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter ) Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
Kwon Yuri ( before Hwang Mi Hee / Winter )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Kwon BoA [ 권보아 ]
» Kim Yu Kwon a.k.a Kitty Kwonie
» Kwon Ji Yong [G-Dragon]
» Hwang Soon Kyu
» Hwang Ha Na

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Call me to my world :: Създаване на герой-
Идете на: