Call me to my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I'm rising again~
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Потребител на месец януари
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:29 am by BaekHyun~

» Промяна на ликът
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:20 am by BaekHyun~

» Аватар или подпис?
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Пет Май 10, 2013 4:22 pm by Bae Suzy

» HOT or NOT
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:13 pm by Chansung

» Чий аватар от предните два?
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:11 pm by Chansung

» След 2 месеца, Япония
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Чет Мар 21, 2013 7:46 pm by Bae Suzy

» Преди година и половина, навсякъде по света~
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Вто Мар 19, 2013 7:00 pm by Zico

» Мостът над река Хан
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Чет Мар 14, 2013 12:39 pm by Kim Taeyeon

» Suzy and fashion
След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Сря Мар 13, 2013 7:12 pm by Bae Suzy

Top posters
Zizi
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Yongguk
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
BaekHyun~
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Chansung
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Son Na Eun
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Jaejoong
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Park Bom
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Lizzy~
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Ahra
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Kim Tori
След месец, let's make Seoul crazy Vote_lcapСлед месец, let's make Seoul crazy Voting_barСлед месец, let's make Seoul crazy Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Съб Яну 05, 2013 7:47 pm

 

 След месец, let's make Seoul crazy

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Minzy~
Wow Fantastic Baby~
Minzy~


Брой мнения : 41
Join date : 05.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

След месец, let's make Seoul crazy Empty
ПисанеЗаглавие: След месец, let's make Seoul crazy   След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Нед Мар 03, 2013 3:10 pm

Дните за пазаруване бяха едни от лай-любимите на Минджи. Днес беше един от тях.
Макнето на 2NE1 стана рано, за да може да се приготви. Препъвайки се в краката си влезе в банята и си взе бърз душ. Внимаваше да не събуди Бом, Че Рин, Дара и малката Леа. Леа... това беше единственото нещо, което не можеше да понася в дорма. Дъщеричката на Бом й лазеше по нервите. Постоянно й бърникаше из нещата. Това малко чудовище не можа да разбере, че Гонг МРАЗИ да й влизат в стаята и да й пипат нещата.
Минзи излезе от банята и се вмъкна в стаята си. Облече се и се зае да си подсушава косата. Мразеше новият си цвят, но не можеше да направи нищо. Каквото каже папа УайДжи - това става. Погледна се накриво в огледалото и се издразни на себе си. Нямаше угода. За да се поуспокои включи лаптопа и си пусна U-KISS - Bingeul Biengul. Песента напоследък й се беше набила в главата и отказваше да излезе от там.
- Александър-оппа~ - писна Гонг и се пльосна на леглото си.

~3 часа по-късно~
2NE1 вече обикаляха улиците на Сеул в готовност да нападнат всеки един магазин, който им се изпречи пред погледите. Стигнаха до началото Чонг-донг фешън стрийт и дойде време да се разделят.
- Коя къде ще ходи? - попита Дара. Другите три казаха намеренията си, Парк също каза своето и се разделиха. След няколко часа щяха да се съберат на мястото, на което се разделиха.
Мннзи сложи слушалките си на ушите и настрои телефона си да й пуска песните рандъм. В ушите й прогърмя D-UNIT - I'm missing you и тя доволно потегли към дестинацията си. Мястото, което щеше първо да посети беше New Yorker. Най-любимият й магазин! Почти всичките й дрехи бяха от там. Беше и редовен клиент и беше в много добри отношения с магазинерките. Знаеше имената на абсолютно всички служители.
Гонг поздрави момичетата на касата и тръгна из дългите лавици и модели с дрехи. Имаше намерение да си купи нов суитчър, нови дънки и нови кецове. По възможност щеше да си купи и риза, стига да й харесаше някоя да й харесаше. Много рядко ризи и хващаха очото. Трябваше да наблюдава внимателно.
Както си вървеше, някакъв рошав индивид се блъсна в нея. Минзи го изгледа презрително като спря погледа си върху косата му. Приличаше на перчем на пудел.
Върнете се в началото Go down
TaeMin
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
TaeMin


Брой мнения : 15
Join date : 17.01.2013

След месец, let's make Seoul crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След месец, let's make Seoul crazy   След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Вто Мар 05, 2013 1:59 pm

Мислех си, че днес ще бъде идеалния ден, все пак беше почивния ни ден и можеш да правя каквото поискам, докато.... не ми натресоха новината, че целия ден ще пазаруваме!Знам, че всеки би искал да е на мое място и по цял ден да пазарува, но не и аз!Мразех!!Ужасно много го мразех!
Предпочитам да си седя удобно във дорма, пред лаптопа и да пазарувам от интернет, толкова по удобно и практично беше, но неееее.. трябваше да обикаляме цял ден и накрая да не мога да ги мърдам от болки.Не стига, че тренирахме последните няколко дни много здрава, че дори и няколко секунди почивка не можех да получа.

***

Няколко досадни слънчеви лъчи се забиха право в лецето ми.Това ме подразни и се завих през глава.Точно, когато отново щях да се унеса алармата започна да звъни.Силния звук като, че ли ме удряше безмилостно по главата с лопата и ми казваше "Хайде мързел, ставай, освен ако не искаш да използвам по-груби мерки!"
Ударих силно електрическия часовник и последните няколко боботения тихо отекнаха в стаята.Едвам станах и се запътих към банята .. прекарах сигурно половин час във ваната и накрая започна да се тропа по вратата за да излизам.Днес определено бях в лошо настроение.
Облякох си хавлията и без да искам се подхлъзнах и едва не си счупих главата.
Мърморейки излязох и се затворих в стаята.Облякох се набързо и си изсуших косата.Другите от дорма вече бяха готови и ме чаках пред вратата.. нямах време дори да си оправя косата.. бях буквално като пудел, затова си сложих една качулка и потеглихме.
Стигнахме на фешън стрийт и там се разделихме.Аз разбира се отидох във New Yorker. Беше един от любимите ми магазини.Познавах продавачите там и това беше единствения магазин. който ми доставяше удоволствие да разглеждам.
Както обикалях и разглеждах новата стока ми стана много топло и се огледах.Нямаше никой около мен и реших да сваля качулката за малко.Точно си мислех, че всичко е наред, когато някаква буболечка ме блъсна.Тя ме погледна грубо и побързах да сложа качулката си.След това започна да вика някакви глупости.. не разбирах почти нищо всичко ми звучеше все едно лае на среща ми!Изглеждаше точно като малък злобен пинчер!
Върнете се в началото Go down
Minzy~
Wow Fantastic Baby~
Minzy~


Брой мнения : 41
Join date : 05.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

След месец, let's make Seoul crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След месец, let's make Seoul crazy   След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Чет Мар 07, 2013 6:00 pm

Мъжкият индивид не се извини, с което само успя да придизвика гнева на Минджи.
- Цял ден обикаляш из магазините, за да блъскаш хората ли?! Въобще гледаш ли къде ходиш?! Ами ако бях паднала и си бях ударила главата?! Тогава какво?! Щеше да ме водиш в болница, щях да изпадна в кома и да умра!!! - крещеше бързо насреща му макнето на 2NE1, а той я гледаше все едно е полезно изкопаемо. - НЕ МЕ ГЛЕДАЙ ТАКА БЕ!!!
Ако Бом беше тук досега да е накарала макнето да се извинява и покланя поне 100 пъти. Добре, но тя не беше тук, което автоматично означаваше, че Минзи, ако пожелае, може и да набие мъжкото същество.
Мъжкият се беше закачулил. Хъм, суитчера му беше хубав, но нямаше да му свърши особено голяма работа срещу гнева на Гонг. Тя хвана една близка закачалка и махна дрехата от нея. След това с бързите си рефлекси му свали качулката, започвайки да го налага, където свари. Крака, ръце, корем, глава, гръб, гърди. Нямаше място, което Минзи да не е улучила. Най-накрая се спря и погледна нахалникът право в очите. И замръзна. Пред нея стоеше, по-малко от нея бесен, И Те Мин. Макнето на SHINee.
"Е, сега я втасах..." - помисли си Еро макнето и даде една крачка назад. Но пък вместо да се извини, тя отново изкриви лице и му се иззвери:
- Ти кой си мислиш, че блъскаш бе, пудел?!
Гонг върна закачалката+дрешката на мястото й и блъсна Те Мин назад.
Върнете се в началото Go down
TaeMin
Sexy, Free & Single, I'm ready, too, Bingo!
TaeMin


Брой мнения : 15
Join date : 17.01.2013

След месец, let's make Seoul crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След месец, let's make Seoul crazy   След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Нед Мар 10, 2013 8:29 am

Женската започна да вика.. по-скоро звучеше като досадно джавкане на малък и злобен пинчер.
- Цял ден обикаляш из магазините, за да блъскаш хората ли?! Въобще гледаш ли къде ходиш?! Ами ако бях паднала и си бях ударила главата?! Тогава какво?! Щеше да ме водиш в болница, щях да изпадна в кома и да умра!!! - крещеше бързо насреща ми тя,а аз просто си седях и я гледах тъпо.
- НЕ МЕ ГЛЕДАЙ ТАКА БЕ!!!
Тя хвана една от закачалките около на и бързо свали суичера от нея.След това ми налетя и ми махна качулката, като започна да ме налага с тъпия предмет където и попаднеше окото.
Просто нямаше и едно място, което да не беше ударила, освен... тръгна да ме удари там, но аз с цената на живота си побързах да хвана закачалката и спасих съществуването на бъдещите си деца!!
Тя ме погледна право в очите и като че ли за секунда замръзна.. не знам какво си е помислила, но вече наистина ме вбеси!!
- Ти кой си мислиш, че блъскаш бе, пудел?!- изребчи ми се насреща чудовището и.. и .. как ме нарече.. пудел ли?!!? оохохо определено щеше да си го получи.
- Ей глупачке!!За каква се мислиш да ме удряш?? Ако ти забия два шамара на момиче като теб и ще паднеш веднага на земята!!Точно като малките и гнусни пудели си, лаят срещу всички въпреки, че са едни от най-дребните кучета!!Глупав пинчер! - наистина се бях вбесил.
Дори не знам от къде дойде всичко това дето изговорих!Тя просто седеше срещу мен и ми се пулеше тъпо и шашнато.Не издваше дори звук, май наистина я стреснах, но си го заслужи!!
Върнете се в началото Go down
Minzy~
Wow Fantastic Baby~
Minzy~


Брой мнения : 41
Join date : 05.01.2013
Местожителство : Seoul, South Korea

След месец, let's make Seoul crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След месец, let's make Seoul crazy   След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1Сря Мар 13, 2013 1:26 pm

Минджи направи сърдитата си и физиономия и стоеше пред Те Мин като майка Свобода.
- Ей глупачке!!За каква се мислиш да ме удряш?? Ако ти забия два шамара на момиче като теб и ще паднеш веднага на земята!!Точно като малките и гнусни пудели си, лаят срещу всички въпреки, че са едни от най-дребните кучета!!Глупав пинчер!
Моля? Тя на кого си мислеше, че повишава тон? С това само си спечели гнева на макнето на 2NE1. СМЪРТ ЗА ТЕБ!!!! И как я нарече? Пинчер ли? Ахахаха, този щеше да умре тук и сега. Как смееше да я сравнява с куче като пинчера? Тези кучета бяха отвратителни. Джафкаха срещу всичко и всички.
- Я повтори как ме нарече... - измрънка злобно момичето. Долната й устна бясно трепереше от гняв и обида.
Макнето на SHINee бавно изрече породата кучета и я загледа побесоносно. А, не е познал! Гонг Мин Джи не се дава толкова лесно на някакви глупави къдрави животни.
- Глупав пудел! Как смееш да ме сравняваш с пинчер, И Те Мин!? - изкрещя с възможно най-страшния глас, който притежаваше. - Два ритника и си долу, джахкащ пудел такъв! Знаеш ли коя съм?! Аз съм Гонг Мин Джи от 2NE1!!!
С речта си привлече погледите на всички тийнейджъри в магазина. Ами да гледат, няма лошо. Щяха да станат свидетели на това как рапърката взривява на място денс машината.
Гонг още повече се намръщи на самодоволната усмивка, която беше изкарал И. Мале, само как искаше да го шамароса, че направо не е истина. Този трябваше да умре! Момичето го хвана за ръкава на суитчера и го задърпа вън от магазина, там да си оправят проблемите.
- Ще викаш "пинчер" на майка си. Ясно ли ти е, пудел?! - изджафка му насреща Минджи и чу тийновете отвътре да скандират имената им и някакво.... къпъл име? .-. TaeMinJi или нещо такова викаха.
Тези в ред ли бяха?! Как смееха да я сватосват с това отвратително нещо до нея? Но... имаше нещо, което никога нямаше да признае, дори и на себе си. И то беше, че наживо беше много сладък. И тялото му, и ръцете му, и очите му... За момент женското макне се размечта, но бързо се отърва от тези мисли. Не се предавай! Няма да му се оставиш току-така, я! - помисли си тя и скръсти ръце пред гърдите си, чакайки реакцията му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





След месец, let's make Seoul crazy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След месец, let's make Seoul crazy   След месец, let's make Seoul crazy Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
След месец, let's make Seoul crazy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» След 2 месеца, Япония
» След две седмици,навсякъде из Сеул
» Потребител на месец Януари
» Аватар на месец Януари
» Потребител на месец Февруари

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Call me to my world :: Светът ( и извън него ) :: Бъдещето-
Идете на: