Call me to my world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I'm rising again~
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Потребител на месец януари
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:29 am by BaekHyun~

» Промяна на ликът
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Съб Дек 28, 2013 12:20 am by BaekHyun~

» Аватар или подпис?
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Пет Май 10, 2013 4:22 pm by Bae Suzy

» HOT or NOT
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:13 pm by Chansung

» Чий аватар от предните два?
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Съб Мар 23, 2013 4:11 pm by Chansung

» След 2 месеца, Япония
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Чет Мар 21, 2013 7:46 pm by Bae Suzy

» Преди година и половина, навсякъде по света~
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Вто Мар 19, 2013 7:00 pm by Zico

» Мостът над река Хан
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Чет Мар 14, 2013 12:39 pm by Kim Taeyeon

» Suzy and fashion
Дискотека "Domino" Icon_minitime1Сря Мар 13, 2013 7:12 pm by Bae Suzy

Top posters
Zizi
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Yongguk
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
BaekHyun~
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Chansung
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Son Na Eun
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Jaejoong
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Park Bom
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Lizzy~
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Ahra
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Kim Tori
Дискотека "Domino" Vote_lcapДискотека "Domino" Voting_barДискотека "Domino" Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Съб Яну 05, 2013 7:47 pm

 

 Дискотека "Domino"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Zizi
The Manager of The Boss of The Mafia
Zizi


Брой мнения : 218
Join date : 13.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Дискотека "Domino" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Domino"   Дискотека "Domino" Icon_minitime1Съб Дек 15, 2012 1:58 pm

Дискотека "Domino" Nightclub-theme
Върнете се в началото Go down
https://mykissmyheartmylove.bulgarianforum.net
Lizzy~
Wow Fantastic Baby~
Lizzy~


Брой мнения : 68
Join date : 18.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Дискотека "Domino" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Domino"   Дискотека "Domino" Icon_minitime1Съб Яну 12, 2013 10:13 pm

Среща на класа. Хах, как ли пък не. Су Йонг вече си живееше живота и се кефеше, че се е отървала от тях пък сега... Обмисляше да звънне на организатора и да му каже, че предпочита да тренира, отколкото да виси в някаква умряла дискотека с още по-умрелите си съученици, но Джин Ах я разубеди.
- Су Йонг, по цял ден си късаш задника да танцуваш. Скоро и без глас ще останеш, барабар с Джи Йонг и Че Рин! Имаш нужда да разпуснеш - сложи ръка на рамото й Нана.
- Онни, правиш ли връзка с главния мозък? НЕ ИСКАМ да се срещам с тях. А и Бек Хюн ще е там - наведе глава рапърката.
- Ето още една причина да отидеш. - Ухили й се бъдещата лидерка на Paradise и така ухилена се покри някъде из коридора.
Су остана да гледа подире й като тросната с тухла четворка. Не можеше да повярва. Самата Им Джин Ах й каза да отиде на срещата на класа заради онзи глупак. А сега като се замислеше, идеята не беше лоша. През тези две години, Парк доста се беше променила. Беше станала по-сексава, по-надарена, по-красива. Все пак се готвеше за дебют заедно с откачена шокоаналитичка - макнето, Зизи, У Со Хюн ; бивша мембърка на най-известната корейска поп група в света - вокалът, СоХий, Ахн Со Хий ; ултра уравновесено, приличащо, на пръв поглед, на монахия, същество - лидерката, Нана, Им Джин Ах. Йонг извъртя очи и тръгна към звукозаписното студио, където я чакаше лидерът на BIGBANG за репетиция.
Лизи плахо почука и щом до ушите й стигна "Влез.", открехна вратата и се вмъкна. Джи-Ди беше седнал по царски на кожения стол.
- Оппа, може ли днес да не репетираме? Днес има среща на класа. - Започна Парк.
- В колко часа е? - погледна я съмнително Куон.
- От 19 е - тя погледна телефона си, който показваше 18 без 20 и се усмихна.
- Върви. - Мъжът пусна една от редките си усмивки, а рапърката се изниза възможно най-бързо.
Със скоростта на светлината излезе от сградата на YG и влетя в апартамента на Paradise. Като побъркана влезе в стаята си ( която делеше със Со Хий, но това е друг въпрос ) и започна да рови в гардероба.
- Не. Не. Не. Не става. За боклука. УЖАС!!! Не. Не. Не. - Чуваше се от нея. Беше на върха на отчаянието, когато пред очите й се появи най-подходящата рокля. Остави я внимателно на леглото, приготви си чанта и обувки и влезе в банята, за да си вземе душ.
Двадесет минути по-късно, нашето момиче беше готово да вилнее и да не си седне на задника от танци. Извика си такси, за да стигне по-бързо. Пак добре, че организаторката беше избрала една от хубавите дискотеки. Таксито, с мръсна газ, потегли към дискотека "Domino".
Момичето слезе от автомобила и плати на шофьора за превоза. Погледът й попадна върху дъъъъъългата опашка пред входа. Лизи въздъхна и реши най-нагло да се пререди, пръскайки сексапил. Пък, и да не говорим, че абсолютно цялата колона беше само от представители на мъжкия пол. Какъв обрат на съдбата, а?
- Личната Ви карта, моля - прогърмя много над нея гласа на мутрата, която охраняваше дискотеката. Откъде ги намираха тези хора, бре?
- Заповядайте. - Усмихна се миличко и изкара от чантичката си личната си карта. Зад нея, мъжките индивиди точеха лиги, но не ги огря. Су Йонг се врътна и влезе в сградата.
Музиката - надута до дупка. Сепаретата - пълни. Барът - също. Дансинга - празен. Какво разочарование. Сепаретата в десния ъгъл - пълни с познати лица. Парк плахо се запъти натам. Прекоси празния дансинг и застана до едното сепаре.
- Здравейте - поздрави тя и помаха.
- Охо! Ето го и нашето лошо момиче! - засмя се Юн Га Ин, организаторката на това пагубно събитие.
- Хей, хей. Вече не се бия! - сопна й се "обидено" Лизи. Кафявокоската разгледа лицата по трите заети сепарета. С дълбоко съжаление, разпозна всяко едно от тях. - Да се намира местенце, чашка и бутилка за мен?
- До Бек Хюн има много място, маце. Но и до мен ще се намери за теб. - Шляпна я по задника Куанг Мин. Това го правеше още от осми клас. Дори и след като изяде боя от кака си Су Йонг, този продължи.
По лицето на дамата се изви недоволна физиономия и токчетата й затракаха към третото сепаре, което беше заето само от Бюн. Седна престорено сърдито на диванчето срещу него. Прокара поглед по бутилките и чашите по средата на масата и неволно се усмихна.
Върнете се в началото Go down
BaekHyun~
The Boss
BaekHyun~


Брой мнения : 138
Join date : 13.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Дискотека "Domino" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Domino"   Дискотека "Domino" Icon_minitime1Нед Яну 13, 2013 4:10 pm

Взех писмото, което беше адресирано до мен и го погледнах странно.
- Кой за Бога все още праща писма по пощата!? - казах си на себе си и повдигнах рамене в отговор.
Отворих писмото и попаднах в шок.
ОМГ, никакъв шанс да отида на това глупаво събиране.Просто нека да забравят.
Хвърлих писмото в кошчето до мивката и се отправих към хола за да изкуфявам допълнително в скуката.Седнах на дивана и пуснах отегчено телевизора.
От накъде се зададе и ЧанЙол, който гризеше ябълка.Той също отвори кошчето и тръгна да я хвърля, но видя писмото.Наведе се и го извади.
- Хей, какво е това?- попита изненадано, докато го разглеждаше странно.
- Ами... боклук?
- Я, я,я,я,... явно някой ще има среща на класа!! - каза и се засмя.
- Ти да не си клошар, какво бъркаш по кошчетата!?- погледнах го тъпо, а той ми се изхили.
- Няма ли някоя сексава от класа ти, заради която да отидеш.Казвам ти го защото мисля за теб! - той ме потупа по рамото.
- В какъв смисъл мислиш за мен!? - повдигнах вежда.
- Ами, довечера останалите са решили да гледат някакво анимационен филм и не просто някой, а най-омразния ти.Именно Шрек... - каза, а очите ми се разшириха.
Толкова го мразех това с тея зелени чудовища.С огромните им носове и сланинести тела.Направо ми се повръщаше като се сетя.
- Непременно трябва да си омета парцалите!!А да, сетих се!Ще отида за да видя Су На!!Тя беше доста сексава, така че, а и бяхме гаджета по някое време. - казах и отидох към стаята си за да се оправям.
Може да си помислите, защо писмото е дошло толкова късно, ами дойде миналата седмица, но ме мързеше да го отворя.
Оправих се и излязох.Викнах си такси, което ме закара до дискотеката.
Влязох и СуНа веднага ми се нахвърли.
- Оппа.. от колко време не се бяхме виждали!- изписка на врата ми.
И така минаха няколко минути от както се бях настанил на третото сапаре и гледах тъпо в една точка, докато се наливах с текила.Оставаше да дойде и побойницата на класа... оф как го мразех този неин характер.
Тя дойде, а аз дори не си направих труда да я погледна.Тя се намести пред мен и реши да видя в какво се е превърнала.Тъкмо отпих от чашата си и я погледнах.Веднага след това последва едно изплюване на течността, която бях погълнал и всичко впериха поглед в мен.
Беше толкова сексава и... омг, тя беше момичето.
- Т-ти си била момичето от скайпа!? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Lizzy~
Wow Fantastic Baby~
Lizzy~


Брой мнения : 68
Join date : 18.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Дискотека "Domino" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Domino"   Дискотека "Domino" Icon_minitime1Нед Яну 13, 2013 4:48 pm

Тя отпи от чашата, която се намираше пред нея и след това я остави на малката и стъклена масичка пред нея.След това усети как някаква течност се излива върху нея и то не къде да е а на деколтето ѝ.В този момент и идваше да прекърши врата на извършителя на това нещо.Щеше да остане петно сигурно, направо и се дорева.
- Ей, ти! - извика тя и огледа опуления поглед на БекХюн както и течността, която се стичаше по брадичката му.
- Т-ти си била момичето от скайпа!?- едва каза Бюн, като се беше опулил на среща ѝ.
- Не, баба ти от Пхенян.. - измрънка мрачно Су Йонг. - Да, естествено, че съм аз, пабо!
- Хей, Бек Хюн! - писна Су На. - Да не би да се зарибяваш с побойничката?!
- И да се зарибява, какъв е проблема, Су На? - изправи се Парк. - Вече не сме в гимназията, вие отдавна скъсахте, той е свободен човек. Може да прави каквото иска. Или пак искаш да ти счупя носа...? С удоволствие ще го направя.
- Парк Су Йонг! - сопна й се обидено курвата.
- Предпочитам да ме наричаш Лизи, скаридо.
- Хей, момичета. - Започна да въвежда ред Га Ин. - Тук сме, за да се забавляваме, а и както Су Йонг каза, вече не сме в гимназията.
- Млъквай пък ти! Бек Хюн, ела да танцуваме. - започна да му се умилква Су На.
- Не, той ще дойде с мен, защото се изплю върху роклята ми. Току виж съм хванала някаква болест заради бацилите, които държи в устата си! - измрънка Парк.
- А дано! - прокле я една от всичките му.
- Защо не ми направиш услуга и не умреш? Крайно време ти е, мумийо! - изкрещя й насреща Су Йонг.
- А моето мнение не го ли искате? - намеси се и той.
- ТИ ДА МЪЛЧИШ! НЕ СМЕ ТЕ ПИТАЛИ! - изкрещяха в един глас двете.
Тъкмо Су На тръгна да го завлече към дансинга, когато Су го хвана под ръчичка и го задърпа с нея.
Сравнително бързо намери тоалетните, които бяха общи и за двата пола.Слава богу нямаше фенки, които да се разпищят, когато Бюн прекрачи прага.
Парк веднага се лепна за мивките, над които висеше голямо огледало. Нацупи се при вида на петното.
Сигурно нямаше да се махне, направо и се дорева, но поне трябваше да опита да го заличи така, че да се вижда само ако се загледаш.Брадичката и се разтресе.Всеки момент щеше да се разплаче, но не трябваше.Особено пред човека, по който беше луда цели 12 години!!
- Би ли бил така добър да ми обясниш защо си изплю питието върху мен? - тя се приближи към него и го хвана за яката на тениската и му изсъска в лицето.След това го пусна и пак отиде до мивката. Пусна кранчето и водата започна да тече.
Започна да се опитва да изчисти петното.Видя БекХюн в огледалото, който си седеше спокойно.
"От там ли ще ми зяпаш задника, БекХюн?" помисли си разгневено Лизи.
- Не ми стой като пън! Ела да ми помогнеш да го махна! - изкомандва тя като изсъска насреща му.
Върнете се в началото Go down
BaekHyun~
The Boss
BaekHyun~


Брой мнения : 138
Join date : 13.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Дискотека "Domino" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Domino"   Дискотека "Domino" Icon_minitime1Съб Яну 26, 2013 8:56 pm


- Ей, ти! - извика тя и огледа опуления ми поглед.
- Т-ти си била момичето от скайпа!?- едвам казах.
Алкохола се стичаше по брадичката ми.Не можех да повярвам на очите си.Това беше онази побъркана побойница, която уж ме харесваше, а редовно се опитваше да ме пребие!!
- Не, баба ти от Пхенян.. - измрънка мрачно тя, а аз все още се пулех. - Да, естествено, че съм аз, пабо!
- Хей, Бек Хюн! - писна Су На, а аз не можах да реагирам, защото все още се пулех. - Да не би да се зарибяваш с побойничката?! - попита изненадано.
- И да се зарибява, какъв е проблема, Су На? - изправи се Парк.Започваха да се карат.. това ми хареса. - Вече не сме в гимназията, вие отдавна скъсахте, той е свободен човек. Може да прави каквото иска. Или пак искаш да ти счупя носа...? С удоволствие ще го направя.
Ндаа.. определено се караха заради мен.Избърсах алкохола от лицето си със една от салфетките пред мен и найистина ми харесваше.
- Парк Су Йонг! - сопна й се убидено Су На.
- Предпочитам да ме наричаш Лизи, скаридо.
- Хей, момичета. - Започна да въвежда ред Га Ин. - Тук сме, за да се забавляваме, а и както Су Йонг каза, вече не сме в гимназията.
- Млъквай пък ти! Бек Хюн, ела да танцуваме. - започна да ми се умилква Су На, а аз се подсмихнах и станах за да танцуваме, нооо...
- Не, той ще дойде с мен, защото се изплю върху роклята ми. Току виж съм хванала някаква болест заради бацилите, които държи в устата си! - погледнах я с надсмешка, по-скоро лигите ми щяха да хванат някой бяс от нея, но си спестих да го кажа.
- А дано! - прокле я една от бившите ми пички.
- Защо не ми направиш услуга и не умреш? Крайно време ти е, мумийо! - изкрещя й насреща Су Йонг.
- А моето мнение не го ли искате? - попитах отегчено.
- ТИ ДА МЪЛЧИШ! НЕ СМЕ ТЕ ПИТАЛИ! - изкрещяха ми и двете в един глас двете.
Тъкмо Су На да завлече към дансинга, когато Су ме хвана под ръка и ме завлече към тоалетните.Hell yeah, sex in the toilet!! XDD
Мацето се лепна за мивките, над които висеше голямо огледало. Нацупи се при вида на петното.
- Би ли бил така добър да ми обясниш защо си изплю питието върху мен? - хвана ме за яката на тениската и му изсъска в лицето, след това ме пусна го и пак отиде до мивката. Пусна кранчето и водата започна да тече.
- Защото ти си виновна! - казах спокойно, а тя изхъмка.
Стоях си спокойно и я оглеждах.Как беше възможна такава промяна!?Спях се на задника.. определено беше хубав, потекоха ми лиги и веднага изникнаха мръсни сцени в главата ми.
- Не ми стой като пън! Ела да ми помогнеш да го махна! - изкомандва тя, а аз повдигнах рамене и се приближих.
Намокрих ръцете си и ги прокарах по гърдите си.Всъщност въобще не исках да чистя глупавото петно, а просто исках да я обарам!Размачках гърдите и и усетих как настръхна.Едва не ги вкарах в деколтето и сутиена ѝ, но айде като съм почнал ХД/// вкарах ръцете си в сутиена ѝ и стиснах гърдите ѝ.
Върнете се в началото Go down
Lizzy~
Wow Fantastic Baby~
Lizzy~


Брой мнения : 68
Join date : 18.12.2012
Местожителство : Seoul, South Korea

Дискотека "Domino" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Domino"   Дискотека "Domino" Icon_minitime1Нед Яну 27, 2013 9:40 am

Ръцете на бившия й съученик минаха по гърдите й. Замачка ги. Су Йонг цялата настръхна. Беше го очаквала, но пак я хвана неподготвена. Най-накрая лапите му се озоваха вътре в роклята й. По-точна дестинация - рилските й. По двете страни на Парк изби руменина.
- Никак не си се променил. Все същият первезник си - поклати глава Йонг. Сложи ръцете си върху неговите, правейки опити да ги махне от гърдите си. - Бой ли ти се яде?
Наглостта владее света! Бек Хюн най-спокойно си продължи да я обарва. Пръстите му ловко започнаха да си играят с настръхналите й зърна. Тръпки полазиха по гърба на Лизи. Вече обмисляше да го цапне с нещо, когато разбра, че й... харесва. И че старите чувства се връщат. Чувствата, които с толкова мъка беше запечатала дълбоко в сърцето си.

Flashback, лятото на 2009
Парк Су Йонг вървеше в покрайнините на града. Радваше се на лятото. Обичаше го. Все пак, беше във ваканция и директорът не викаше всеки ден родителите й в директорския кабинет за наказанията. Точно през този сезон, Су си даваше почивка от постоянните побойща, в които беше главната заподозряна. Всъщност, нямаше защо да е заподозряна. То се знаеше кой е главния виновник за това.
Парк оправи презрамките на сутиена си и придърпа деколтето на потника нагоре. Зачуди се дали да не извика някое от момичетата, но се отказа от идеята. Предпочиташе да е сама и да се наслаждава на времето.
Както си подскачаше весело като зайче, от една уличка се чу женско пищене. Това пищене беше до болка познато на брюнетката. Някоя я задоволяваха. Можеше да различи пищенето от това на пищенето за помощ, защото в класа имаха ебач. И абсолютно всички бяха луди по него, включително и тя, но той обръщаше внимание само на най-сексапилните. За нейно съжаление, тя не беше от тях. Имаше хубаво тяло, но не беше красива, също така, нямаше й цици. Момичето се намръщи недоволно. Защо точно нея майка й я беше родила без капка сексапил?
Телефонът й звънна. Беше онази Мин Су На. Боже, как не можеше да я понася! И постоянно се вреше в Бек Хюн. Кучка и една трета.
- Какво искаш, Су На?
- Ще дойдеш ли до Пейката на влюбените? - чу се от другата страна тънкото й досадно гласченце.
- Не?
- Хайде де. Бек Хюн те вика. Чакаме те. - И й затвори. Су беше объркана. За какво му беше да я вика? При това на онази пейка? Но въпреки това се отправи натам.
Стигна до крайната дестинацията, но нямаше никого. Разбра, че я бяха прецакали и сега й се смееха отстрани. Тогава иззад едно дърво излезе Бек Хюн с няколко момичета под ръка.
- Съжалявам, но не харесвам грозни момичета. - Усмихна й се с перфектната си усмивка. От очите на Парк закапаха сълзи. Буца заседна в гърлото й. Дори не можеше да се сети с каква хаплива реплика да му отвърне. Беше безпомощтна пред него.

End of Flashback
По устните на бъдещата рапърка на Paradise се изви победоносна усмивка. Щеше да му го върне тъпкано за унижението отпреди 4-ри години. Толкова тъпкано и гадно, та чак лошо да му стане!
- Бюн, ако не ме лъже паметта, допреди завършването даже не искаше да чуеш за съществуването ми. А сега с цялата си наглост ме обарваш.. - с тези думи, Лизи най-накрая успя да махне ръцете му от балкона си и да го шамароса. Лицето му се извърна надясно, а ръката й беше ясно очертана на бузата му. - Но щом ти се пипа тук и там, давай! Позволявам ти.
Рапърката го погледна и се зае да си чисти роклята, все едно не вижда присъствието на Бюн. Борбата с петното от алкохола беше тежка, но завърши с победа от страна на притежателя й! Обърна се към мъжкият й се усмихна сексаво. Приближи се до него.
- Ще пипаш ли или ти мина мерака?

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Domino" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Domino"   Дискотека "Domino" Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Domino"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискотека "BBC"
» Дискотека "Alien"
» Дискотека "Mirror"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Call me to my world :: Сеул :: Nightlife-
Идете на: